Gmina Poraj

Aktualności

Artykuły

Harcówka otwarta

Przejdź do - Harcówka otwarta

Na ten moment czekali harcerze i zuchy z Poraja i Żarek-Letniska. W piątek (23 lutego) otwarta została nowa harcówka dla harcerzy z Gminy Poraj. Swoją siedzibę druhowie będą mieć w budynku Urzędu Gminy, w pomieszczeniach, w których niegdyś funkcjonował bank. Inicjatorką powstania nowej harcówki w tym miejscu była wójt dh. hcm. Katarzyna Kaźmierczak, odpowiadając na oczekiwania środowiska harcerskiego.

24 lutego 2024
Czytaj więcej o: Harcówka otwarta

Szachy w GOK-u

Przejdź do - Szachy w GOK-u

Gminny Ośrodek Kultury im. J.Gniatkowskiego w Poraju zaprasza na lutowe spotkania szachowe. Już dziś (24 lutego) spotykamy się w GOK Poraj od godz. 9.00 do 11.00.

24 lutego 2024

Weekendowy dyżur aptek

Przejdź do - Weekendowy dyżur aptek

Rozkład godzin pracy i harmonogram dyżurów aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Myszkowskiego, w porze nocnej, w niedziele, święta i inne dni wolne od pracy. Termin: 23-25 luty 2024 roku. 

24 lutego 2024

Policja ostrzega: uwaga na fałszywe e-maile

Przejdź do - Policja ostrzega: uwaga na fałszywe e-maile

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości informuje o kolejnej kampanii, która polega na rozsyłaniu przez cyberprzestępców wiadomości mailowych rzekomo pochodzących od Komendanta Głównego Policji insp. Marka Boronia.

24 lutego 2024
Czytaj więcej o: Policja ostrzega: uwaga na fałszywe e-maile

Pszczółki poznały życie w pasiece

Przejdź do - Pszczółki poznały życie w pasiece

Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Choroniu po raz kolejny gościła w swoich murach „Nawłociową Pasiekę”. Życie pszczół poznały dzieci z oddziału przedszkolnego.

23 lutego 2024
Czytaj więcej o: Pszczółki poznały życie w pasiece

Spotkanie u seniorów w Jastrzębiu

Przejdź do - Spotkanie u seniorów w Jastrzębiu

Tłusty czwartek – ostatni czwartek przed wielkim postem, znany także jako zapusty. Jego tradycję podtrzymali seniorzy ze Stowarzyszenia Seniorów „Wigor” Gminy Poraj odział w Jastrzębiu. W miłej atmosferze przy kawie, herbacie i pączku.

23 lutego 2024
Czytaj więcej o: Spotkanie u seniorów w Jastrzębiu