Trampkarze starsi zainaugurowali ligę. Wysoka wygrana na starcie

• Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
6 maja 2021

W sobotę 24 kwietnia wystartowała liga trampkarzy starszych. Zainaugurowana została runda wiosenna. Drużyna trenera Mateusza Pawłowskiego pokonała Wartę Mstów 6:0.

Jak informuje trener Pawłowski: „Początek meczu w naszym wykonaniu był dość nerwowym, co wynikało z dużej przerwy spowodowanej ostatnim lockdawnem. Z każdą minutą gry, coraz bardziej oswajaliśmy się z murawą i przejmowaliśmy kontrolę nad spotkaniem. Druga połowa to już dominacja naszego zespołu i gdyby była lepsza skuteczność, to mecz mógł zakończyć się wyższym wynikiem. Nasi przeciwnicy w drugiej połowię ograniczali się do kontry i rzadko gościli na naszej połowie. Mecz w naszym wykonaniu wyglądał lepiej niż sobie zakładałem, ale mamy jeszcze sporo rzeczy do poprawienia i mam nadzieję, że w następnych kolejkach nasza gra będzie wyglądać coraz lepiej”.