I Zalew Biegaczy dobiegł na metę

 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
 • Drukuj zawartość bieżącej strony
23 sierpnia 2016

I Zalew Biegaczy już za nami. W niedzielę 21 sierpnia na terenie Mariny Poraj zjawiło się ponad 300 sportowców, którzy chcieli sprawdzić swoje siły w biegu urokliwą trasą wśród lasów sosnowych wokół Zalewu Porajskiego. Mimo zmęczenia i wysiłku, było mnóstwo pozytywnych emocji i radości, a niekiedy nawet łez szczęścia po pokonaniu własnych granic i przekroczeniu linii mety.

Pierwszy bieg wokół Zalewu Porajskiego na nietypowym dystansie 12,5 km zorganizował i przygotował Urząd Gminy w Poraju we współpracy ze Stowarzyszeniem Marina Poraj, Centrum Informacji Turystycznej w Poraju, Ośrodkiem Rozwoju Osobistego Shangri-La, Jurajskim Klubem Nordic Walking Lider Suport Team, Towarzystwem Sportowym Libero z Myszkowa, klubem LKS Polonia Poraj, KP Policji w Myszkowie, KP PSP w Myszkowie oraz Myszkowskim Klubem Motocyklowym.

 I Zalew Biegaczy

Fot.: Jolanta Lisowska, UG Poraj

I Zalew Biegaczy odbył się na terenie Mariny Poraj

Od samego rana na terenie Mariny Poraj stopniowo pojawiało się coraz więcej ochotników, którzy chcieli wziąć udział w biegu wokół Zalewu Porajskiego. Do pokonania było 12,5 lub 5 km w czasie nieprzekraczającym 3 godz. Organizatorzy zadbali, by trasa, biegnąca głównie przez malownicze lasy sosnowe i częściowo drogi asfaltowe, była właściwie oznakowana oraz przygotowana do zawodów i zaopatrzona w punkty regeneracyjne z wodą. Do rozegrania było 5 różnych wyścigów: na dystansie 12,5 km Bieg Główny, Marsz Nordic Walking i Marsz Power Walk, na dystansie 5 km Bieg Dodatkowy oraz na dystansie 200 m Bieg dla dzieci.

Biuro zawodów od chwili otwarcia nieustannie wydawało wszystkim biegaczom numery startowe, przyjmowało zgłoszenia dodatkowych osób, które dopiero na miejscu zdecydowały się zapisać na bieg, a także zbierało chętnych na bieg dla dzieci. Do udziału w I Zalewie Biegaczy zgłosiło się w sumie ponad 300 osób. Najwięcej sportowców wzięło udział w Biegu Głównym, bo aż 190 osób. W Biegu Dodatkowym wystartowało 55 osób. W Marszach ścigało się odpowiednio 38 - Nordic Walking oraz 12 osób - Power Walk. Z kolei najmłodszych uczestników Biegu dla dzieci było dokładnie 40. Zawodnicy przyjechali na miejsce startu z wielu regionów Polski: od Konina i Łodzi, przez Śląsk, aż po Kraków i Bielsko-Białą.

I Zalew Biegaczy

Fot.: Jolanta Lisowska, UG Poraj

Od samego początku Biuro Zawodów miało dużo pracy

W oczekiwaniu na rozpoczęcie biegu wszyscy zawodnicy chętnie poznawali uroki Mariny Poraj oraz prezentowali swoje numery startowe pozując do zdjęć na tle ścianki firmowej Zalewu Biegaczy.

I Zalew Biegaczy

Fot.: Jolanta Lisowska, UG Poraj

Wszyscy chętnie pozowali do zdjęć, prezentując swoje numery startowe

Punktualnie o godz. 10.00 prowadzący zawody i odpowiedzialny za organizację biegu Adam Zaczkowski, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej, Inwestycji i Pozyskiwania Środków Urzędu Gminy Poraj, dał sygnał do rozpoczęcia wyścigu. Następnie co 10 min. startowali zawodnicy kolejnych wyścigów. Nieco ponad 2 godz. później linię mety przekroczył ostatni sportowiec. Wszyscy uczestnicy, tuż po zakończeniu biegu, otrzymali srebrny medal w kształcie płynącej żaglówki z kolorowym logotypem Gminy Poraj na żaglu.

I Zalew Biegaczy

Fot.: Jolanta Lisowska, UG Poraj

Oficlajny sygnał do startu dał prowadzący zawody Adam Zaczkowski

Po sportowych zmaganiach na zawodników czekała część oficjalna I Zalewu Biegaczy, czyli honorowa dekoracja zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Nieco kapryśna aura tego dnia zafundowała wszystkim tuż przed ceremonią lekką ulewę, jednak nie popsuła ona ani humorów, ani radości ze zwycięstwa. Dyplomy, puchary oraz nagrody wręczał wójt Gminy Poraj Łukasz Stachera oraz wicestarosta myszkowska Anna Socha-Korendo. Przy podium nie zabrakło również członka zarządu Powiatu Myszkowskiego i jednocześnie odpowiedzialnego za zabezpieczenie trasy biegu Rafała Kępskiego oraz współorganizatorki Marszu Nordic Walking i Power Walk Tatiany Galińskiej.

W poszczególnych kategoriach zwycięzcami zostali: 

 • Bieg Główny 12,5 km - kategoria Open Kobiet:

I miejsce: Tamara Koczur (00:56:32)

II miejsce: Elżbieta Lewicka (00:57:30)

III miejsce: Agnieszka Janocha (00:58:40)

I Zalew Biegaczy

 • Bieg Główny 12,5 km - kategoria Open Mężczyzn:

I miejsce: Dawid Klaybor (00:42:43)

II miejsce: Piotr Magiera (00:46:42)

III miejsce: Jakub Caban (00:47:36)

I Zalew Biegaczy 

 • Bieg Dodatkowy 5 km - kategoria Open Kobiet:

I miejsce: Julia Szczygieł (00:24:30)

II miejsce: Renata Matusik Skalska (00:25:44)

III miejsce: Elżbieta Kupiec (00:27:43)

I Zalew Biegaczy

 • Bieg Dodatkowy 5 km - kategoria Open Mężczyzn:

I miejsce: Adam Stec (00:18:09)

II miejsce: Mateusz Kmieć (00:18:49)

III miejsce: Rafał Kargól (00:19:23)

I Zalew Biegaczy

 • Bieg Główny 12,5 km - kategoria Służby Mundurowe Kobiety:

I miejsce: Agnieszka Jeż (00:59:10) – Straż Miejska Częstochowa

II miejsce: Aleksandra Sakowicz (01:01:34) – Śląsko-Małopolski Oddział Straży Granicznej

III miejsce: Joanna Cichoń (01:04:29) – KP PSP Tarnowskie Góry

I Zalew Biegaczy

 • Bieg Główny 12,5 km - kategoria Służby Mundurowe Mężczyźni:

I miejsce: Bartłomiej Olbrych (00:49:23) – Komenda Policji w Gorlicach

II miejsce: Szymon Wdowiak (00:52:56) – Straż Miejska

III miejsce: Piotr Janocha (00:53:36) – KM PSP Dąbrowa Górnicza

I Zalew Biegaczy

 • Bieg Główny 12,5 km - kategoria Najszybsza Mieszkanka Gminy Poraj:

I miejsce: Agnieszka Janocha (00:58:40)

II miejsce: Anna Balicka (00:59:54)

III miejsce: Paulina Gil-Klimczak (01:17:12)

I Zalew Biegaczy

 • Bieg Główny 12,5 km - kategoria Najszybszy Mieszkaniec Gminy Poraj:

I miejsce: Mateusz Całek (00:50:09)

II miejsce: Piotr Janocha (00:53:36)

III miejsce: Karol Froś (00:54:12)

I Zalew Biegaczy

 • Bieg Główny 12,5 km - kategoria Małżeństw i Par:

I miejsce: Agnieszka i Piotr Janocha

II miejsce: Edyta i Ryszard Miller

III miejsce: Sylwia Miśta-Dorobisz i Marek Dorobisz

I Zalew Biegaczy

 • Marsz Nordic Walking 12,5 km - kategoria Open Kobiet:

I miejsce: Joanna Balcerak-Kolasa (01:34:17)

II miejsce: Sylwia Pasińska-Skowron (01:38:31)

III miejsce: Violetta Gembala (01:39:26)

I Zalew Biegaczy

 • Marsz Nordic Walking 12,5 km - kategoria Open Mężczyzn:

I miejsce: Michał Osiński (01:19:49)

II miejsce: Eugeniusz Gembala (01:24:59)

III miejsce: Bogdan Cyrus (01:25:23)

I Zalew Biegaczy

 • Marsz Nordic Walking 12,5 km - kategoria Małżeństw i Par:

I miejsce: Violetta i Eugeniusz Gembala

II miejsce: Elżbieta Żuchowicz i Tadeusz Wilk

III miejsce: Magdalena i Sebastian Skonieczny

I Zalew Biegaczy

 • Marsz Power Walk 12,5 km - kategoria Open Kobiet:

I miejsce: Małgorzata Janczyk (01:34:17)

II miejsce: Renata Skała (01:36:27)

III miejsce: Dorota Czarnecka (01:43:54)

I Zalew Biegaczy

 • Marsz Power Walk 12,5 km - kategoria Open Mężczyzn:

I miejsce: Wojciech Kolasa (01:20:23)

II miejsce: Przemek Stupnowicz (01:22:37)

III miejsce: Maciej Duda (01:37:40)

I Zalew Biegaczy

 • Marsz Power Walk 12,5 km - kategoria Małżeństw i Par:

I miejsce: Joanna Dziechciarz Duda i Maciej Duda

I Zalew Biegaczy

Pełna lista wyników wszystkich biegów znajduje się tutaj.

Po zakończeniu ceremonii dekorowania zwycięzców wójt Gminy Poraj oficjalnie zamknął imprezę i podziękował wszystkim zaangażowanym za przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia.
- „Dziękuję organizatorom za trud włożony w tworzenie i realizację tak dużego przedsięwzięcia. Z pewnością było bardzo dużo pracy, ale na pewno jeszcze więcej emocji i satysfakcji, zwłaszcza teraz, gdy widzę tak wiele zadowolonych twarzy” – podkreślał wójt Łukasz Stachera.

Oficjalnie I Zalew Biegaczy już się zakończył. Dziękujemy, że byliście z nami! Z relacji uczestników wiemy, że organizacja była profesjonalna, koszulki bardzo ładne, medal robił duże wrażenie, a trasa, mimo że wymagająca, to jednak bardzo fajna, urozmaicona i malownicza. Cieszymy się, że I Zalew Biegaczy się udał i tak szybko przypadł do gustu zawodnikom. Liczymy, że spotkamy się ponownie już za rok!

- „Chciałbym dodatkowo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji I Zalewu Biegaczy. Komendom Państwowej Straży Pożarnej i Policji z Myszkowa za profesjonalne zabezpieczenie biegu po drogach publicznych i współpracę przy organizacji Mistrzostw Służb Mundurowych. Duże podziękowania dla gminnych jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, z prezesem Mariuszem Karkochą na czele, którzy sprawnie i fachowo pilnowali, aby trasa cały czas była bezpieczna i drożna. Specjalne podziękowania kieruję również do Rafała Kępskiego, który z wielkim zaangażowaniem przygotował trasę biegu i czuwał nad jej właściwym zabezpieczeniem. Dziękuję harcerzom, którzy w wielu punktach na trasie wspomagali biegaczy napojami oraz wspaniałym kibicom, którzy rewelacyjnie dopingowali i podtrzymywali na duchu wszystkich sportowców, zarówno w trakcie zmagań, jak i na mecie. Dziękuję także ratownikom medycznym, którzy w pełnej gotowości oczekiwali, aby natychmiast nieść pomoc wszystkim potrzebującym - na szczęście nie mieli oni dziś zbyt dużo roboty. Szczególne podziękowania posyłam oczywiście do Myszkowskiego Klubu Motocyklowego, który wspomógł nas regeneracyjnym posiłkiem – z własnej inicjatywy oraz własnymi środkami i siłami przygotowali oni naszym zawodnikom pyszną grochówkę oraz żurek, który w mgnieniu oka zniknął z garnków kuchni polowej. Osobno chciałbym także podziękować niezastąpionym paniom z Samorządowego Przedszkola Leśne Skrzaty w Poraju, które stworzyły dla wszystkich dzieci, zarówno tych biorących udział w zawodach, jak i kibicujących, wspaniałe warunki, gdzie mogły bawić się, grać, malować i bezpiecznie przebywać pod okiem czujnych opiekunek. Na koniec chciałbym złożyć podziękowania wszystkim sponsorom, dzięki którym I Zalew Biegaczy został zorganizowany: Starostwu Powiatowemu w Myszkowie, firmom Kuźnia Trans, Grand Sernice, Brasco, Denar-Travel, Eltom, Zomax, SP-Bikes, Sokpol, My Fit 21, Aminoland, Protector, a także patronom medialnym: TVP3 Katowice, Gazecie Myszkowskiej i TV Orion. Dziękuję również szczególnie gorąco wszystkim wolontariuszom, pracownikom Mariny Poraj i Urzędu Gminy Poraj z Zuzanną Pabin, pomysłodawczynią i koordynatorem przygotowań do imprezy, na czele” – podkreślał Adam Zaczkowski.

  

Zwycięzcy w kategoriach wiekowych:

 • Bieg Główny 12,5 km - kategoria K20:

I miejsce: Aleksandra Sakowicz (01:01:34)

II miejsce: Aleksandra Woźniak (01:16:13)

III miejsce: Klaudia Grzesiak (01:19:01)

I Zalew Biegaczy

 • Bieg Główny 12,5 km - kategoria M20:

I miejsce: Dawid Klaybor (00:42:43)

II miejsce: Jakub Caban (00:47:36)

III miejsce: Rafał Formicki (00:48:09)

 I Zalew Biegaczy

 • Bieg Główny 12,5 km - kategoria K30:

I miejsce: Tamara Koczur (00:56:32)

II miejsce: Agnieszka Janocha (00:58:40)

III miejsce: Agnieszka Jeż (00:59:10)

I Zalew Biegaczy

 • Bieg Główny 12,5 km - kategoria M30:

I miejsce: Piotr Magiera (00:46:42)

II miejsce: Damian Lazar (00:49:40)

III miejsce: Piotr Czlonkowski (00:52:32)

I Zalew Biegaczy

 • Bieg Główny 12,5 km - kategoria K40:

I miejsce: Elżbieta Lewicka (00:57:30)

II miejsce: Anna Balicka (00:59:54)

III miejsce: Edyta Miller (01:14:06)

I Zalew Biegaczy

 • Bieg Główny 12,5 km - kategoria M40:

I miejsce: Robert Mościński (00:54:31)

II miejsce: Tomasz Maroń (00:55:18)

III miejsce: Robert Kawelczyk (00:55:21)

I Zalew Biegaczy

 • Bieg Główny 12,5 km - kategoria K50:

I miejsce: Elżbieta Sękiewicz (01:26:45)

I Zalew Biegaczy

 • Bieg Główny 12,5 km - kategoria M50:

I miejsce: Marek Ociepa (00:50:40)

II miejsce: Andrzej Wymysło (00:57:05)

III miejsce: Jacek Wyleciał (00:57:38)

I Zalew Biegaczy

 • Bieg Główny 12,5 km - kategoria M60:

I miejsce: Bogdan Gaweł (00:55:48)

II miejsce: Eugeniusz Sznapka (01:00:34)

III miejsce: Tadeusz Gaweł (01:07:13)

I Zalew Biegaczy

 • Marsz Nordic Walking 12,5 km - kategoria M20:

I miejsce: Michał Osiński (01:19:49)

II miejsce: Jakub Męcik (01:36:08)

I Zalew Biegaczy

 • Marsz Nordic Walking 12,5 km - kategoria K30:

I miejsce: Sylwia Pasińska-Skowron (01:38:31)

II miejsce: Marta Patocka (01:41:03)

III miejsce: Ela Godoń (01:41:08)

I Zalew Biegaczy

 • Marsz Nordic Walking 12,5 km - kategoria M30:

I miejsce: Sebastian Skonieczny (01:39:50)

II miejsce: Tomasz Kołacz (01:49:31)

I Zalew Biegaczy

 • Marsz Nordic Walking 12,5 km - kategoria K40:

I miejsce: Joanna Balcerak-Kolasa (01:34:17)

II miejsce: Lucja Wajzer (01:41:48)

III miejsce: Małgorzata Głąb (01:51:55)

I Zalew Biegaczy

 • Marsz Nordic Walking 12,5 km - kategoria M40:

I miejsce: Bogdan Cyrus (01:25:23)

II miejsce: Zbigniew Czarnecki (01:33:45)

III miejsce: Rafał Wrocławski (01:52:46)

I Zalew Biegaczy

 • Marsz Nordic Walking 12,5 km - kategoria K50:

I miejsce: Violetta Gembala (01:39:26)

II miejsce: Elżbieta Żuchowicz (01:40:01)

III miejsce: Aleksandra Bakalarz (01:44:27)

I Zalew Biegaczy

 • Marsz Nordic Walking 12,5 km - kategoria M50:

I miejsce: Eugeniusz Gembala (01:24:59)

II miejsce: Zbigniew Ujejski (01:30:30)

III miejsce: Adam Wruciński (01:40:56)

I Zalew Biegaczy

 • Marsz Nordic Walking 12,5 km - kategoria K60:

I miejsce: Maria Kochaniak (01:51:14)

II miejsce: Maria Węgiel (01:58:05)

I Zalew Biegaczy

 • Marsz Nordic Walking 12,5 km - kategoria M60:

I miejsce: Tadeusz Wilk (01:31:29)

II miejsce: Zbigniew Słapkowski (01:40:26)

III miejsce: Józef Leski (01:45:42)

I Zalew Biegaczy

Pełna fotorelacja z I Zalewu Biegaczy oraz film z wydarzenia znajdują się na stronie biegu.

 

Galeria

 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

  Fot.: SP-Bikes, Mateusz Całek

 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie