Turniej Siatkówki o Puchar Wójt

• Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
22 listopada 2022

W sali sportowej Szkoły Podstawowej im. Pokoju w Żarkach-Letnisku odbył się Turniej w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Poraj Katarzyny Kaźmierczak. Do rywalizacji przy siatce stanęły dziewczęta ze szkół podstawowych.

W szranki o tytuł mistrzyń stanęły dziewczęta ze szkół podstawowych: w Choroniu, Poraju i Żarkach Letnisku.

Wśród dziewcząt rozegrano spotkania: Poraj – Żarki-Letnisko 18:25, Poraj – Choroń 25:22 i Żarki-Letnisko – Choroń 25:19. Ostateczna kolejność: 1 miejsce Żarki Letnisko, 2 miejsce Poraj, a 3 miejsce zajęły reprezentantki Choronia.

Nagrody ufundowane przez Wójt Gminy Poraj Katarzynę Kaźmierczak wręczył Andrzej Kozłowski, z-ca kierownika Referatu Organizacyjnego i Spraw Społecznych oraz wiceprezes PTKKFiS, które było organizatorem zawodów.

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał trener Paweł Churas wraz z nauczycielami wf ze szkół Gminy Poraj.